Hakkımızda

İşletmemiz 1985 yılından bu yana Gaziantep’te başta ayakkabı ve terlik sektörü olmak üzere tekstil, inşaat, otomotiv, mobilya sektöründe üretim yapan firmalara hizmet sunmaktadır.

İşletmemiz bünyesinde bulunan lateks laminasyon, film laminasyon, alevli laminasyon, pvc laminasyon, pva laminasyon makineleri ve transfer baskı ile dijital baskı makineleri ile tekstil sektörü başta olmak üzere bir çok sektöre hizmet vermekteyiz.

Kimyasal maddelerde iş etiği ve dürüstlük ilkesi ile kaliteli ürünleri müşterilerimize sunuyoruz. Teknik danışmanlık hizmetimiz ile kullanıcıların doğru mamulü doğru şekilde kullanması için gerekli desteği veriyoruz.

Amacımız
Çözüm ortağı politikası ile yola çıkarak tüm müşterilerimize mükemmel bir servis anlayışı ile kaliteli, sürekli ve kusursuz bir hizmet sunmaya çalışmak amacımızdır.

Hedefimiz
Tüm çalışanlarımız ile birlikte sıfır hata ve yüksek kalite ilkesini benimseyerek sektörümüzde lider olmak, faaliyet gösterdiğimiz tüm sektörlerde dürüst ve güvenilir bir marka olmak, değişim ve gelişmeleri sürekli izleyerek kendimizi yenilemek en büyük hedefimizidir.